-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Tryg:
Salgssjef Bilkanalen Enter og Tryg Forsikring
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
Doblo fra Tyrkia
Husker du at Fiat lanserte en Berlingo/Kangoo-type i Paris? Doblo het den, og er litt utypisk Fiat, for ikke bare kommer den kjapt i produksjon etter premieren, den kommer ganske snart til Norge også.

I morgen går bilen i produksjon på Tofas-fabrikken nær Istanbul. Dette er en ganske stor bilfabrikk eid 50/50 av Fiat og et Tyrkisk holding-selskap, som tidligere også har bygget moderne Fiater. Men som regel i meget større grad for eget marked.
Når båndet nå ruller i gang har man planlagt en årstakt på 90.000 biler. Bare 10% av dem skal gå til det tyrkiske markedet, resten til eksport – i stor grad til Europa. Fabrikken er ombygd for 200 millioner euro for å forberede den på det nye produktet.
Norske journalister skal for øvrig til Italia neste uke for å prøvekjøre den nye cross-over modellen.
Av Jon Winding-Sørensen – Bilnorge.no