-
Møller Bil Minde:
Kundemottaker
-
Bilia Norge:
Plassjef, Bilia Insignia Bergen
-
RSA Deler og Tilbehør:
Koordinator dekk og felg - RSA Deler og Tilbehør
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger – RSA BIL Arendal
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Bertel O. Steen Lørenskog:
Key Account Manager Næringsalg
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Porsche simulator-turné i Son
I en måneds tid har det vært mulig å prøve Nordens mest avanserte racing-simulator i landets Porsche Center. Nå går turneen mot slutten
I bladet Bil nummer 4-2019 handler bilsportsaken om simulator-racing som har en stor tilhengerskare i Norge. Noen av våre beste hevder seg faktisk helt i verdenseliten.
For noen uker siden startet Trond Hylle en reise Norge rundt med sin meget avanserte og realistiske simulator hvor en rekke av verdens mest kjente baner er representert.
Kampanjen kjøres i samarbeid med Porsche Norge og Rudskogen Motorsenter.
Ved å besøke ditt lokale Porsche-senter kan du teste simulatoren gratis, og vinneren på hvert sted kvalifiserer seg til en finale der det skal kjøres raceriggede Porsche 718 Cayman på Rudskogen Motorsenter i mai.
Kampanjen startet i Tromsø og har vært innom Trondheim, Ålesund, Bergen, Stavanger, Arendal, Porsgrunn og Son. Her er Trond Hylles rapport fra Son:
Monaco GP, den legendariske F1-banen ble kjørt hos Porsche Center Son. Totalt 47 deltakere var med i konkurransen om å vinne en reise til Rudskogen Motorsenter for å kjøre banerigget Porsche 718 Cayman under Porsche Carrera Cup Scandinavia 19. mai.
Det var svært god stemning på Porsche Center Son som forøvrig er det mest komplette Porsche Center i Norge med egen Classic-avdeling.
Av de 47 deltakerne var det Herman Smidt som tok førsteplass med tiden 1:33:220 – en svært god tid for denne banen.
Touren går videre og 29. og 30. april er vi på Porsche Center Oslo fra 15:00- 21:00. Håper vi sees der! Eneste gjenstående mulighet etter Son er Sandvika Storsenter 10.-11. mai i regi av Porsche Center Asker.
Les tidligere rapporter: