-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Porsche simulator-turné – siste sjanse!
I en måneds tid har det vært mulig å teste Nordens mest avansert racing-simulator i landets Porsce Center. I helgen er aller siste sjanse om du vil prøve deg!

I bladet Bil nummer 4-2019 handler bilsportsaken om simulator-racing som har en stor tilhengerskare i Norge. Noen av våre beste hevder seg faktisk helt i verdenseliten.
For en måneds siden startet Trond Hylle en reise Norge rundt med sin meget avanserte og realistiske simulator hvor en rekke av verdens mest kjente baner er representert.
Kampanjen kjøres i samarbeid med Porsche Norge og Rudskogen Motorsenter.
Vinneren på hvert sted kvalifiserer seg til en finale der det skal kjøres raceriggede Porsche 718 Cayman på Rudskogen Motorsenter i mai.
Kampanjen startet i Tromsø og har vært innom Trondheim, Ålesund, Bergen, Stavanger, Arendal, Porsgrunn, Son og Oslo. Her er Trond Hylles rapport fra Tigerstaden:
De to siste dagene av april ble nok en runde av den nasjonale simulatorkonkurransen hos alle Porsche Center i Norge gjennomført – denne gangen i Oslo
Det var stor aktivitet på simulatorene, totalt nærmere 100 personer fikk delta i konkurransen om å få kjøre Porsche 718 Cayman i konkurranse på Rudskogen under Porsche Carrera Cup Scandinavia som går av stabelen der 18. og 19. mai.
I Oslo var flere gode talenter innom for å prøve seg i konkurransen hvor det ble kjørt på den legendariske tyske banen Nürburgring GP med Porsche RSR fra GTE-klassen.
Vinner av konkurransen i Oslo ble ingen ringere enn Tommy Østgård som er i ypperste verdensklasse innen Sim Racing og ble grundig omtalt i bladet BIL. Vi gratulerer så mye!
Har du fortsatt lyst til å prøve deg, så er det siste mulighet til å kvalifisere seg denne helgen. Da må du i så fall dra til Sandvika Storsenter 10. og 11. mai der Porsche Center Asker og Bærum rigger simulatorene i sitt showrom.
Aktiviteten kjøres fredag kl. 12.00-18.00 og lørdag kl. 12.00-16.00.
Vi ser frem mot en spennende avslutning og håper vi sees!
Les tidligere rapporter: